Gabriele Maltinti / Getty Images
U SJAJNOJ FORMI

Piše: Toni RončevićObjavljeno: 12. ožujak 2017. 17:58

Fiorentina je pobijedila Cagliari 1:0 golom hrvatskog reprezentativca Nikole Kalinića u drugoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena, u utakmici 28. kola Serie A.

Kaliniću je to 13. ovosezonski pogodak i nalazi se na sedmom mjestu liste najboljih strijelaca, a Fiorentina je tako prekinula niz od tri utakmice bez pobjede u prvenstvu. Drugi član Vatrenih Milan Badelj je ušao u igru u 79. minuti, dok Hrvoje Milić nije nastupio.

'Viole' su ovom pobjedom napravile korak prema pozicijama koje vode u Europsku ligu, ali ipak treba naglasiti da zaostatak nije malen: Milan bježi pet bodova, Atalanta sedam, a Lazio osam.

Pogodak bivšeg Hajdukovca pogledajte u VIDEU!