Getty Images
LUKAV POTEZ

Piše: HinaObjavljeno: 22. siječanj 2018. 23:53

U posljednjem susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u pondjeljak na domaćem terenu protiv Genoe slavio sa 1-0. Pobjednički gol zabio je u 16. minuti Douglas Costa nakon dodavanja Marija Mandžukića.

Hrvatski napadač je ove sezone u talijanskom prvenstvu upisao 4 gola i 3 asistencije.

Dan ranije u derbiju kola Inter i Roma su odigrali 1-1, a za pogodak domaćina asistirao je Marcelo Brozović, dok je vodeći Napoli na gostovanju pobijedio Atalantu sa 1-0 pogotkom Driesa Mertensa u 65. minuti.

Poraz Liverpoola od 'fenjeraša'

Nogometaši Liverpoola izgubili su u 24. kolu Engleske lige u gostima kod "fenjeraša" Swansea s 0-1.

Redsi su razočarali u Walesu, a jedini gol na utakmici djelo je Mawsona u 40. minuti. Swansea se još jednom pokazao kobnim za slavnu momčad jer su Velšani slavili u čak tri od zadnji pet utakmica.

Dejan Lovren nije bio u sastavu Liverpoola.

Vodi City s 65 bodova, a Liverpool je ostao četvrti s 47, dok je Swansea, unatoč pobjedi, još uvijek zadnji s 20 bodova, ali sada su samo tri boda udaljeni od spasa.

23. travanj 2024 12:55