Emilio Andreoli/Getty Images
SJAJNA DODAVANJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. listopad 2018. 00:26

U posljednjoj utakmici 8. kola Serie A Inter je slavio na gostovanju kod SPAL-a s 2:1.

Dvostruki strijelac za Inter bio je Mauroc Icardi, a kod oba gola asistirali su mu Hrvati. Kod prvog za 1:0 vodstvo gostiju ga je poslužio Šime Vrsaljko, a kod drugog Ivan Perišić za konačnih 2:1 u 78. minuti.

Posebno impresivno bilo je dodavanje Perišića koje je rasparalo suparničku obranu i ostavilo Icardija samog u kaznenom prostoru.

Jedini strijelac za Spal bio je Alberto Paloschi u 72. minuti koji je u tom trenutnu zabio za 1:1.

I Vrsaljko i Perišić odigrali su cijeli susret za Inter koji se pobjedom probio na treće mjesto ljestvice. Marcelo Brozović nije bio u kadru zbog ozljede.

23. travanj 2024 11:43