REUTERS/Alessandro Garofalo
ZAIGRALA OBOJICA HRVATA

Piše: HinaObjavljeno: 19. studeni 2017. 23:55

U susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Atalantu 2-0 probivši se na drugo mjesto Serie A.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Mauro Icardi koji je u 51. i 60. minuti zatresao mrežu Etrita Beriše. Argentinac je oba gola postigao glavom, kod prvog mu je asistirao Antonio Candreva, a kod drugog Danilo D'Ambrosio.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za milanski sastav, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 73. minuti.

Inter je ovom pobjedom produžio niz bez poraza ove sezone na 13 utakmica ostvarivši pritom 10 pobjeda i tri neodlučena ishoda.