Paolo Bruno/Getty Images
32. KOLO SERIE A

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter koji je u susretu 32. kola talijanskog prvenstva kao gost svladao Frosinone sa 3-1 (2-0).
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 14. travanj 2019. 23:21

U 19. minuti zabio je Radja Nainggolan za vodstvo Intera, dok je Perišić zabio u 37. minuti iz jedanaesterca. Bio mu je to šesti ovosezonski ligaški gol i drugi u zadnja tri kola.

Perišić je poslao loptu u jednu, dok je vratar otišao na drugu stranu. Prije 11 zada hrvatski reprezentativac zabio je gol u visokoj 4:0 pobjedi protiv Genoe.

Na 2:1 smanjio je u 61. minuti Francesco Cassata, da bi Vecino u trećoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu Intera.

Perišić je igrao do 70. minute, dok Marcelo Brozović nije konkurirao za nastup u momčadi Intera.

16. travanj 2024 11:17