Emilio Andreoli/Getty Images
NAKLON DO PODA

Piše: Gianluca StarčićObjavljeno: 10. veljača 2019. 13:46

Inter je na teškom gostovanju kod Parme došao do prijeko potrebnih bodova. Nerazzuri su nakon devedeset minuta slavili s minimalnih 1:0, a ključan trenutak susreta dogodio se u 79. minuti kada je hrvatski dvojac Perišić-Brozović ukrao loptu Kucki na sredini terena, pa je lopta došla do Nainggolana, a ovaj je pravovremeno gurnuo prema Martinezu, Lautaro se dobro snašao i poentirao za kakav-takav mir na Meazzi.

Inter je bio bolji tijekom većeg dijela susreta, vidio se kakav-takav pomak u igri, no u prvom poluremenu jedinu pravu prilika imala je Parma. Međutim, udarac Kucke bio je zamalo neprecizan, prošao je tik uz vratnicu.

U nastavku je prvu šansu imao Inter, pokušao je Mauro Icardi, ali niti on nije namjestio nišanske sprave.

I onda se u 79. minuti Martinez pobrinuo da se Inter vraća kući pjevajući, uistinu je sjajno pogodio.

Brozović i Perišić su, dakle, odigrali svih 90 minuta i bili su i više nego dobri.

Prepoznao je to i Spalletti pa je nakon utamice uputio veliku pohvalu Perišiću, Brozoviću...

"Perišić je reagirao kao istinski šampion s obzirom na sve što ga je okruživalo posljednjih nekoliko tjedana. Samo igrači i ljudi velikog karaktera mogu nakon svega toga prikazati ovako dobre nastupe. Odlični su bili i Brozović i Vecino. Večeras treba pohvaliti te igrače jer to je jako bitno ako želimo nastaviti s pobjedama", objasnio je talijanski stručnjak kojega samo pobjede jedino i mogu spasiti na klupi Intera.

16. travanj 2024 17:05