Screenshot: Twitter
NEUSPIO POKUŠAJ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. listopad 2019. 19:39

Ludu utakmicu u Rimu odigrali su u subotu Lazio i Atalanta, Dinamov ovosezonski rival u Ligi prvaka.

Atalanta je vodila 3:0 već u 37. minuti, a Lazio se vratio i drugi gol Cira Immobilea iz jedanaesterca u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio je konačnih 3:3. Lazio je tako tri gola zabio tri gola u razmaku od 23 minute, a nakon posljednjeg gola viđena je komična proslava Lazijevog junaka.

Naime, talijanski je napadač u deliriju krenuo trčati prema navijačima, želeći pritom skinuti dres. Međutim, to mu nije uspjelo, Immobile se 'izgubio' u svom dresu koji mu je bio preko glave, a ubrzo potom je i pao na travnjak.

Dakako, njegova je proslava postala trenutni hit na društvenim mrežama...

18. travanj 2024 04:10