Soccer Football - Serie A - Juventus v Genoa - Allianz Stadium, Turin, Italy - October 20, 2018 Genoa's Daniel Bessa celebrates with Romulo after scoring their first goal REUTERS/Stefano Rellandini
REUTERS

SERIE A

• 20.10.2018. u 19:54

• Juventus je kod kuće u 9. kolu talijanske Serie A odigrao samo 1:1 protiv 10. momčadi prvenstva Genoe. Dobro je počela utakmica za Staru damu koja je povela u 18. minuti preko Portugalca Cristiana Ronalda.

Nakon ubačaja Cancela s lijeve strane lopta je prošla kroz samo srce kaznenog prostora gdje ju je uz samu vratnicu dočekao bivši nogometaš Real Madrida i iz blizine pospremio u mrežu za vodstvo.

Izgledalo je kako će to biti još jedna rutinska pobjeda za Juve, ali onda se u 67. minuti ukazao Bessa koji je pogodio za izjednačenje i time postavio i konačni rezultat. Hrvatski strateg na klupi Genoe Ivan Jurić tako je odnio vrijedan bod s teškog gostovanja.

Mario Mandžukić igrao je do 82. minute kada ga je u igri zamijenio Bernardeschi.