REUTERS/Alberto Lingria
KOMPLETIRANO 2. KOLO SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 28. kolovoz 2018. 01:16

U posljednjoj utakmici 2. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Atalanta su na Olimpijskom stadionu u Rimu igrale 3-3 (1-3), a hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je asistent za treći pogodak gostiju.

Iako je Roma povela preko Pastorea koji je u 2. minuti sjajno poentirao petom, prvo je poluvrijeme pripalo gostima iz Bergama koji su stvorili niz prilika te postigli tri gola. Prvo je Castagne u 19. minuti poravnao da bi Rigoni s dva pogotka u 22. i 38. minuti dvoeo Atalantu u prednost od 3-1. Kod posljednjeg gola Atalante Pašalić je odličnom okomitom loptom izbacio suigrača u priliku koju je ovaj realizirao.

Ipak, u nastavku je Roma bila bolja i tu svoju nadmoć okrunila s dva gola koje su postigli Florenzi u 60. i Manolas u 82. minuti.

Pašalić je odigrao svih 90 minuta za Atalantu koja sada ima četiri boda, ako i Roma, a isti učinak imaju još Sassuolo i Udinese, dok su na vrhu Juventus, Napoli i SPAL sa po šest bodova.

REZULTATI 2. KOLA,

Subota:

Juventus - Lazio 2-0 (Pjanić 30, MANDŽUKIĆ 75)

Napoli - Milan 3-2 (Zielinski 53, 67, Mertens 80 / Bonaventura 15, Calabria 49)

Nedjelja:

Inter - Torino 2-2 (PERIŠIĆ 6, de Vrij 32 / Belotti 55, Meite 68)

Fiorentina - Chievo 6-1 (Milenković 8, Gerson 42, Benassi 49, 90, Chiesa 72, Simenone 90+3 / Tomović 76)

Genoa - Empoli 2-1 (Piatek 6, Kouame 18 / Mraz 90+4)

SPAL - Parma 1-0 (Antenucci 49)

Udinese - Sampdoria 1-0 (de Paul 9)

Frosinone - Bologna 0-0

Cagliari - Sassuolo 2-2 (Pavoletti 10, 73 / Berardi 53, Boateng 90+9-11m)

Ponedjeljak:

Roma - Atalanta 3-3 (Pastore 2, Florenzi 60, Manolas 82 / Castagne 19, Rigoni 22, 38)

19. travanj 2024 23:31