Paolo Rattini/Getty Images
24. KOLO SERIE A

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. veljača 2019. 17:02

Genoa je pobijedila Lazio s 2:1 u utakmici 24. kola Serie A u utakmici u kojoj je Milan Badelj zabio svoj debitantski gol za gostujući rimski sastav.

Poentirao je Badelj u 44. minuti. Odigrao je dupli pas s Cirom Immobileom, varkom tijela izbacio dvojicu suparničkih braniča iz igre i prizemnim udarcem s nekih 12 metara uz samu stativu zatresao mrežu za 1:0 vodstvom gostiju.

Bio mu je to prvijenac u dresu Lazija u Serie A otkako je u kolovozu prošle godine prešao iz Fiorentine. Bivši kapetan Fiorentine gol je posvetio Davideu Astoriju, tragično preminulom suigraču iz redova Viola, formiravši prstima njegov broj 13.

Podsjećamo, 4. ožujka prošle godine Astori je pronađen mrtav u hotelskoj sobi u dobi od svega 31 godine.

Ali, u nastavku je uslijedio preokret. Antonio Sanabria u 75. minuti je izjednačio na 1:1, dok je u trećoj minuti sudačke nadoknade preokret Genoi donio Domenico Criscito.

Badelj je odigrao cijeli susret za Lazio.

SERIE, REZULTATI 24. KOLA

Petak:

Juventus - Frosinone 3-0 (Dybala 6, Bonucci 17, Cristiano Ronaldo 63)

Subota:

Cagliari - Parma 2-1 (Pavoletti 66, 85 / Kucka 40)

Atalanta - Milan 1-3 (Freuler 33 / Piatek 45+1, 61, Calhanoglu 55)

Nedjelja:

SPAL - Fiorentina 1-4 (Petagna 36 / Fernandes 44, Veretout 79-11m, Simeone 80, Gerson 88)

Genoa - Lazio 2-1 (Sanabria 75, Criscito 90+3 / Badelj 44)

Empoli - Sassuolo 3-0 (Krunić 34, Acquah 37, Farias 60)

Udinese - Chievo 1-0 (Teodorczyk 86)