Screenshot
SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 31. ožujak 2019. 00:01

U susretu 29. kola Serie A Sampdoria je na svom terenu došla do pobjede nad Milanom od 1-0 golom u 32. sekundi.

Sampdoria je povela kada je nakon velike greške vratara Donnarumme gol zabio Defrel, a to je bio i konačan rezultat.

Milan je porazom ostao četvrti s 51 bodom, a Sampdoria je osma s 45 bodova, koliko ima i šestoplasirani Lazio.

Pobjeda Atletica kod Alavesa

Nogometaši Atletica slavili su u 29. kolu Primere kod Alavesa s 4-0 i opet su na deset bodova od lidera Barcelone.

Madridski sastav je zarana došao do velike prednosti golovima Saula (5) i Diega Coste (12), u 59. minuti je na 3-0 povećao Morata, a Thomas je zabio prekrasan gol za konačnih 4-0 šest minuta prije kraja. Nikola Kalinić je igrao od 64. minute.

U ranijem dvoboju Celta je u Vigu velikim preokretom pobijedila Villareal s 3-2. Gosti su poveli s 2-0 golovima Toko Ekambia (11) i Alfonso Pedraze (15), da bi Celta došla do pobjede preko Iaga Aspasa (50, 86pen) i Gómeza (71).

24. travanj 2024 14:44