Emilio Andreoli/Getty Images
OKO 'KAŽE' DRUGAČIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. prosinac 2018. 23:30

Nesvakidašnji detalj obilježio je derbi 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva, okršaj između Intera i Napolija na San Siru.

Završilo je dramatičnom pobjedom Intera 1:0 golom Lautara Martineza iz prve minute sudačke nadoknade, a susret je započeo tako što je Mauro Icardi početni udarac s centra izveo tako što je opalio prema suparničkom golu i - pogodio gredu. Dogodilo se to već u 4. sekundi.

Vratar Napolija Alex Meret bio je na lopti i dojam je da lopta nije udarila u gredu da bi obranio udarac, ali svejedno je to bio zanimljiv trenutak kakav se ne viđa svakog dana.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović započeli su susret za Inter. Perišić je zamijenjen u 74. minuti, Brozović je igrao svih 90 minuta, dok Šime Vrsaljko nije ulazio u igru. Kod Napolija Carlo Ancelotti nije uvodio Marka Roga.

Inter je inače od 80. minute igrao s igračem više nakon isključenja Kalidoua Koulibalyja, a strijelac Martinez je u igru ušao u 83. minuti.

Kraj utakmice Napoli je dočekao s devetoricom budući je pocrvenio i Lorenzo Insigne.

Nogometaši Rome su pak u susretu su 18. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Sassuolo s uvjerljivih 3-1 (2-0).

Roma je do uvjerljive prednosti stigla u prvom poluvremenu preko Perottija (8-11m) i Schicka (23), u nastavku je Zaniolo (59) povisio na 3-0, da bi Babacar (90) u samoj završnici smanjio na konačnih 3-1.

Ante Ćorić nije konkurirao za nastup u momčadi Rome koja je sada sedma sa 27 bodova, dva više od 11. Sassuola.

Prije nego li je Schick zabio gol za 2:0 činilo se da je zabio i autogol. Pregledavanjem usporene snimke čini se da je lopta punim obujmom prešla gol-liniju, ali videotehnologija je presudila drugačije. Pogled golim okom zaista sugerira da je gola trebalo biti, ali tehnologija je presudila drugačije. Reakcije su podijeljene, ali procijenite sami...