REUTERS/Stefano Rellandini
SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 01. rujan 2018. 01:11

Nogometaši Milana u prvom su susretu 3. kola talijanskog prvenstva na San Siru svladali Romu s 2:1 golom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Milan je poveo golom Kessie u 40. minuti, poravnao je Fazio u 59. da bi prvu ovosezonsku pobjedu "crno-crvenima" osigurao Cutrone u petoj minuti nadoknade nakon sjajnog dodavanja Higuana.

Ante Ćorić ostao je na klupi Rome dok Alen Halilović nije bio niti na klupi Milana. Također valja istaknuti kako je sudac ove utakmice nakon korištenja VAR-a poništio čak dva pogotka.

Milan nakon dvije odigrane utakmice ima tri boda, dok je Roma odigrala tri utakmice i ima četiri boda.

Na vrhu su Juventus, Napoli i SPAL sa po šest bodova.

16. travanj 2024 11:57