Tullio M. Puglia/Getty Images
MOĆNA PREDSTAVA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. veljača 2019. 23:34

Juventus je u 24. kolu Serie A pobijedio Frosinone na domaćem terenu s visokih 3:0, a važnu je ulogu u ovom dvoboju odigrao kapetan talijanskog prvaka Mario Mandžukić koji je sudjelovao kod dva pogotka.

Sve je krenulo uraganski već u 6. minuti kada je strašnim golom mrežu gostiju načeo Dybala na asistenciju Ronalda.

Svega 11. minuta kasnije semafor je već pokazivao 2:0, a ovoga je puta strijelac bio Bonucci. Kod ovog je gola svoj doprinos dao i hrvatski napadač čiji je udarac glavom vratar Frosinonea Sportiello odbio u gredu, da bi potom Bonucci naletio na odbijanac. S tim se rezultatom otišlo na predah.

U nastavku je Juve uspio postići još jedan pogodak. Ovoga puta strijelac je bio Ronaldo, a Portugalcu je ključnu loptu u 63. minuti poslao Mandžukić koji je još jednom pokazao da sjajno surađuje s kolegom iz napada.

Juve sada ima 66 bodova, 14 više od drugog Napolija, dok je Frosinone ostao na 19. mjestu sa 16 bodova.

17. travanj 2024 09:03