Marco Luzzani/Getty Images
BODOVI SPASA

Piše: HinaObjavljeno: 22. travanj 2018. 00:58

U dvoboju 24. kola Talijanske lige posljednjeplasirani Benevento je na San Siru pobijedio Milan s 1-0 i zasad izbjegao ispadanje.

Milan je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a Benevento je neočekivano došao do trijumfa.

U 29. minuti Pietro Iemmello je šokirao San Siro zabivši gol za Benevento iz jedine prave šanse gostiju. U 80. minuti isključen je branič gostiju Diabate, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 62. minuti.

POBJEDNIČKI POGODAK MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Milan je šesti s 54 boda, dva više od Atalante koja ima utakmicu manje. Benevento je zadnji s 17 bodova i teško će zadržati prvoligaški status jer su do spasa udaljeni 11 bodova, a četiri su kola dokraja.