REUTERS/Stefano Rellandini
VRSALJKO OSTAO NA KLUPI

Piše: HinaObjavljeno: 03. studeni 2018. 18:45

Nogometaši Intera upisali su sedmu uzastopnu pobjedu u talijanskom prvenstvu svladavši u subotu u 11. kolu na domaćem terenu Genou, koji vodi Ivan Jurić, s 5:0.

Ivan Perišić, koji je igrao do 76. minute, sudjelovao je u akciji kojom je Inter poveo 3:0 u 49. minuti. Naime, nakon udarca Perišića loptu je u gol pospremio Roberto Gagliardini, kojemu je to bio drugi pogodak na utakmici. Prvog je zabio u 14. minuti. Strijelci za Inter bili su još Matteo Politano (16'), Joao Mario (90'+1') i Nainggolan (90'+4').

Marcelo Brozović je za Inter igrao do 87. minute, a Šime Vrsaljko je ostao na klupi za pričuve.

26. travanj 2024 20:16