Screenshot: Reddit
KRASNA ASISTENCIJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 25. veljača 2018. 23:47

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 26. kola talijanske Serie A Milan je slavio na Olimpidu kod Rome s 2:0. Nikola Kalinić bio je asistent za drugi gol Milana.

Oba su gola postignuta u drugom poluvremenu. U 48. minuti Patrick Cutrone načeo je mrežu Rimljana, dok je u 74. minuti Davide Calabria postavio, pokazalo se, konačnih 2:0.

Kalinić je u igru ušao u 67. minuti i svega sedam minuta kasnije je sjajno uposlio Calabriju loptom koja je prerezala obranu Rome, a ovaj je mirno prebacio vratara.

Kaliniću je to bila povratnička utakmica za Rossonere nakon što je propustio prethodna dva kola u Serie A zbog ozljede. Bila mu je ovo ujedno i peta ovosezonska asistencija, a zabio je 4 gola.

Milanu je ovo šesta prvenstvena pobjeda u zadnjih sedam kola, uz jedan remi.