REUTERS/Tony Gentile
NERAZZURRI UVJERLJIVI

Piše: HinaObjavljeno: 29. listopad 2018. 23:08

U susretu 10. kola nogometnog prvenstva Italije Lazio je u ponedjeljak na domaćem terenu protiv Intera izgubio sa 0-3, a Marcelo Brozović bio je strijelac drugog pogotka za goste.

Inter je poveo u 28. minuti pogotkom Maura Icardija, a u akciji koja je prethodila golu sudjelovao je Ivan Perišić. Vodstvo Intera povećao je u 41. minuti prekrasnim pogotkom Marcelo Brozović. On je sa 20 metara lijevom nogom neobranjivo pogodio donji kut protivničkog gola.

Za konačnih 3-0 ponovno je bio strijelac Mauro Icardi u 70. minuti. Sva trojica hrvatskih nogometaša u redovima Intera, Ivan Perišić, Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko odigrali su cijeli susret, dok je Milan Badelj za Lazio igrao do 33. minute, kada je zbog ozljede napustio teren.

19. travanj 2024 06:07