Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images
15. KOLO SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 09. prosinac 2018. 18:25

U 15. kolu talijanske Serie A Udinese je u nedjelju na domaćem terenu protiv Atalante izgubio sa 1-3, a sva tri gola za goste zabio je Duvan Zapata. Andrija Balić bio je na klupi za pričuve Udinesea, kao i Mario Pašalić u dresu Atalante.

Nogometaši Sassuola dvaput su propustili dva gola prednosti protiv Fiorentine, koja je u posljednjim trenucima izjednačila na 3-3. Sassuolo je u 80. minuti poveo 3-1. No, Fiorentina nije klonula, pa je preko Benassija smanjila na 3-2 u 89. minuti, da bi u posljednjim sekundama sudačke nadoknade Mirallas pogodio za konačnih 3-3.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio je u početnoj postavi Fiorentine, ali ga je trener Stefano Pioli zamijenio nakon prvog poluvremena.

Vodeći Juventus je u petak na domaćem terenu protiv Intera slavio sa 1-0, a pobjednički gol zabio je hrvatski napadač Mario Mandžukić u 66. minuti. U subotu je Napoli bez ikakvih problema pred svojim navijačima svladao Frosinone sa 4-0, čime se je zadržao na drugom mjestu sa osam bodova zaostatka za Juventusom.

Večeras se još sastaju Genoa - SPAL, te AC Milan - Torino.