Valerio Pennicino/Getty Images
VELIKO IZNENAĐENJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. ožujak 2019. 15:26

Talijanski prvak Juventus doživio je prvi poraz u ovoj sezoni Serie A!

'Stara dama' poražena je u 28. kolu na gostovanju kod Genoe s 2:0, a strijelci za domaćine bili su Sturaro u 72. minuti i Pandev koji je zatresao mrežu devet minuta kasnije.

Napomenimo da u sastavu Juvea nije bilo Cristiana Ronalda kojeg je Massimiliano Allegri odlučio odmoriti nakon hat-tricka kojim je u utorak srušio Atletico iz Madrida i svom klubu osigurao prolaz u četvrtfinale Lige prvaka.

Napomenimo kako se zbog ove odluke odvijala i zanimljiva situacija uoči utakmice budući da je dio navijača tražio povrat novca za ulaznice zbog izostanka slavnog Portugalca.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić igrao je do 73. minute kada ga je zamijenio M. Kean.

24. travanj 2024 03:58