Screenshot: DailyMotion
11. GOL SEZONE

Piše: HinaObjavljeno: 22. travanj 2018. 18:54

U 34. kolu Serie A Inter je u gostima slavio kod Chieva 2:1, a drugi gol za 'Nerazzurre' zabio je Ivan Perišić.

On je u 61. minuti povisio vodstvo Intera. Nakon lijepe akcije i asistencije Rafinhe s ruba peterca je prizemnim udarcem lijevicom matirao suparničkog vratara.

Prvi gol Intera inače je zabio Mauro Icardi u 50. minuti na asistenciju D'Ambrosija.

Perišiću je to bio 11. ovosezonski prvenstveni gol i drugi u zadnja dva kola. Podsjećamo, u prošlom je kolu zabio Calgialriju.

Kako je u sudačkoj nadoknadi Mariusz Stepinski zabio za Chievo, Perišićev je gol bio Interov pobjednički.

Perišić je za Inter igrao do 89. minute, dok je Brozović odigrao cijeli susret.

Lazio je pobijedio Sampdoriju 4-0 osvojivši važne bodove u borbi za Ligu prvaka. Golove su zabili Sergej Milinković-Savić (32), Stefan de Vrij (43) i Ciro Immobile (85, 88). Ivan Vargić nije branio za Lazio, dok je Ivan Strinić odigrao cijeli susret za Sampu.

Udinese je kod kuće izgubio od Crotonea 1-2 upisavši čak 11 uzastopni ligaški poraz. Domaćin je poveo u 5. minuti golom Kevina Lasagna, no gosti su samo dvije minute kasnije izjednačili preko Simeone Nwankwa. Pobjedu gostima, koja ih ostavlja u igri za prvoligaški spas, donio je Davide Faraoni u 86. minuti. Andrija Balić je za Udinese igrao od 71. minute, dok Stipe Perica nije ulazio u igru. Udinese je ovim porazom pao u opasnu zonu, dok je Crotone produžio nadu u spas.

Na ljestvici vodi Juventus sa 85 bodova, Napoli je drugi sa četiri boda manje, a zatim slijede Roma i Lazio sa po 67 bodova, te UInter sa 66 bodova.