BELGIJSKI KUP

TEŽAK POTOP CLUB BRUGGEA U POLUFINALU BELGIJSKOG KUPA Nesuđeno Dinamovo pojačanje postiglo jedini pogodak u visokom porazu domaćina

Piše: HinaObjavljeno: 01. veljača 2018. 00:00

U prvom susretu polufinala belgijskog nogometnog Kupa Standard je u Liegeu pobijedio Club Brugge 4-1, a za goste je pogodak postigao hrvatski nogometaš Matej Mitrović.

Junak utakmice bio je trostruki strijelac Renaud Emond (19, 25, 54), a pogodak za domaćine zabio je i Edmilson Junior u 57. minuti.

Pogodak nade za Brugge uoči uzvrata, koji je je osmog veljače, zabio je Mitrović u 82. minuti.

Mitrović je u redove vodeće momčadi belgijskog prvenstva, koju vodi Ivan Leko, stigao prije dva dana na posudbu iz Bešiktaša i u svom prvom nastupu upisao se među strijelce. Mitrović je ušao u igru u 46. minuti. Drugi hrvatski nogometaš u redovima Bruggea, Ivan Tomečak nije ulazio u igru. Za Standard je cijeli susret igrao Duije Čop.

U drugom polufinalnom paru Kortrijk je u utorak pobijedio Genk 3-2, a uzvrat je šestog veljače.

24. travanj 2024 08:20