PRIPREMNI OGLED

TIJESNA POBJEDA RIJEKE U UMAGU Rožmanova momčad minimalno slavila protiv mađarskog drugoligaša, Raspopović zabio gol odluke

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. siječanj 2020. 18:33

Nogometaši Rijeke pobijedili su mađarskog drugoligaša Budafokija s 1:0 u pripremnoj utakmici odigranoj u Umagu.

Gol odluke protiv drugoplasirane momčadi mađarske druge lige zabio je Momčilo Raspopović nakon kornera u 16. minuti.

Nakon kornera Pavičića, dobrog udarca Lepinjice i vrlo dobre obrane vratara Posera iz blizine Raspopović je nakon odbijanca zabio iz velike gužve.

U 63. minuti Čolak je pogodio vratnicu, a Mađari imali najbolju šansu preko Zsolnaia (65').

Momčadi Simona Rožmana to je inače bila druga pripremna utakmica u Umagu. U prvoj su poraženi od češkog prvoligaša Slovačkog s 2:1.

Sada Riječanima slijede dva dana odmora.

RIJEKA - BUDAFOKI 1:0 (16')

RIJEKA: Prskalo (od 46' Nwolokor), Raspopović (od 58' Tomečak), Čeliković (od 58' Escoval), Galešić (od 58' Galović), Štefulj (od 58' Smolčić), Halilović (od 58' Pavičić), Lepinjica (od 58' Capan), Murić (od 58' Acosty), Iglesias (od 58' Andrijašević), Vuk (od 58' Gorgon), Puljić (od 58' Čolak).

BUDAFOKI MTE: Poser, Opavszky, Vaszicsku, Romić, Kirjak, Olah, Filkor, Szabo, Zsolnai, Ihrig, D. Kovacs, Z. Kovacs.