CROPIX
RADI DOBAR POSAO

KRUNOSLAV JURČIĆ STIGAO DO PRVOG INOZEMNOG TROFEJA U KARIJERI Bivši trener Dinama u utakmici za naslov srušio lidera prvenstva

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. siječanj 2020. 09:14

Al Nasr Krunoslava Jurčića osvajač je Liga kupa u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Njegova je momčad u finalu slavila s 2:1 protiv lidera tamošnjeg prvenstva Shabab Al Ahlija, a hrvatski je stručnjak, bivši trener Dinama, tako stigao do premijernog inozemnog trofeja u trenerskoj karijeri.

Al Nasr je poveo već u 1. minuti golom Alvara Negreda, nekadašnjeg napadača Real Madrida, Seville i Manchester Cityja, na 1:1 je u 13. minuti izjednačio Yousef Jaber, da bi konačnih 2:1 postavio Toze u 50. minuti.

Jurčić je trenersku klupu Al Nasra iz Dubaija preuzeo u listopadu prošle godine, te je otad upisao 11 pobjeda, dva remija i poraza i trećeg mjesta ligaške ljestvice, uz šest bodova zaostatka upravo za Shabab Al Ahlijem.

20. travanj 2024 07:39