REUTERS/Philippe Laurenson
U ZADNJI TREN

VELIKI DERBI FRANCUSKOG PRVENSTVA ODLUČEN U POSLJEDNJOJ MINUTI Depay zabio iz teške situacije i utišao tribine Velodromea

Piše: HinaObjavljeno: 19. ožujak 2018. 00:25

U derbiju 30. kola francuskog prvenstva nogometaši Marseillea su u nedjelju na Velodromeu protiv Lyona izgubili sa 2-3.

Marseille je poveo golom Rolanda (31), a Lyon je došao do izjednačenja nakon autogola Adila Ramija (42), a potom Houssem Aouar u 52. minuti donosi prednost gostima.

Napadač Marseillea Mitroglou u 84. minuti zabija za 2-2, ali u 90. Memphis Depay iz teške situacije pogađa za pobjedu Lyona.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 30. kola nogometaši PSG-a slavili su na gostovanju u Nici sa 2-1 (1-1). Domaći su poveli pogotkom Saint-Maximina u 17. minuti. Četiri minute poslije izjednačio je Di Maria, a za pobjednički pogodak za PSG postigao je Dani Alves.