Screenshot: Reddit
HRVATI U INOZEMSTVU

VIDA ZABIO U VISOKOJ POBJEDI BEŠIKTAŠA Stoper Vatrenih zatresao mrežu treći put u sezoni, Vlašić 'pocrvenio'

Piše: HinaObjavljeno: 28. travanj 2019. 23:05

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac za Bešiktaš u 4-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Ankaragucua u susretu 30. kola turskog nogometnog prvenstva.

Vida je u 54. minuti pogodio a 2-0 prednost svoje momčadi, a igrao je svih 90 minuta.

Za našeg je reprezentativca ovo treći prvenstveni gol ove sezone.

Bešiktaš se ovom pobjedom bodovno poravnao s Galatasarayem na drugom mjestu ljestvice, oba sastava imaju po 59 bodova, ali Galatasaray ima utakmicu manje. Tri boda prednosti ima vodeći Istanbul BB.

Isključenje Vlašića

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić isključen je u 88. minuti susreta 26. kola ruskog nogometnog prvenstva u 0-2 (0-1) porazu CSKA na gostovanju kod Krasnodara.

Vlašić je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena dobio prvi žuti karton, da bi u 88. minuti po drugi put "požutio" te je morao napustiti travnjak.

Krasnodar je do pobjede kojom je preskočio CSKA na trećem mjestu ljestvice stigao golovima Utkina (7) i Stockija (55).

Treći Krasnodar sada ima 46 bodova, dva više od četvrtog CSKA.

Na vrhu je Zenit iz Sankt Peterburga sa 57 bodova, osam više od drugog Lokomotiva iz Moskve.

18. travanj 2024 15:20