screenshot
KONAČNO DA GA KRENE MALO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. prosinac 2019. 09:41

Momčad Stuttgart sinoć je u 17. kolu s. Bundeslige stigla do boda u gostima kod Darmstadta i tako upisala i treći remi u sezoni, a donio ga je upravo jedan Hrvat i bivši dinamovac.

Oba gola pala su u prvom dijelu. Prvo je Mehlem u 20. minuti sjajno odigrao za Kempea koji zabija za 1:0, da bi mladi hrvatski reprezentativac potom u samoj završnici prvog poluvremena, u 45. minuti zabio za, pokazalo se konačnih 1:1.

Vratar domaćina obranio je prvi udarac glavom, ali lopta se potom odbila do Sose koji s desetak metara šalje loptu u praznu mrežu. Valja istaknuti kako je Sosa ovu utakmicu igrao u napadu, te mu je ovo ujedno bio i prvi pogodak otkako je prije godinu i pol stigao iz Dinama u Stuttgart. POGLEDAJTE VIDEO!

24. travanj 2024 16:51