screenshot
SVAK ČAST MAJSTORE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. listopad 2019. 12:28

Nogometaši francuskog prvaka Paris SG u prvom su susretu 10. kola kao gosti svladali Nicu sa 4-1 (2-1).

Parižani su vrlo brzo poveli sa 2-0 pogocima Di Marije (15, 21), ali je Ganago (67) sredinom drugog poluvremena uspio iskoristiti grešku gostujuće obrane i smanjiti na 2-1. No, ubrzo potom su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Cyprien u 74. i Herelle u 77. minuti.

U samoj završnici PSG je iskoristio brojčanu nadmoć te preko Mbappea (88) i Icardija (90+1) stigao do uvjerljive pobjede. Posebno valja izdvojiti potez Angela Di Marije koji je svojim drugim pogotkom podsjetio na svoje najbolje dane.

Argentinac je u trku, s desetak metara i gotovo iz mrtvog kuta uspio prebaciti domaćeg vratara. POGLEDAJTE VIDEO!

19. travanj 2024 11:05