U ŽIVOTNOJ FORMI

• Sportske Novosti

• 10.09.2019. u 21:32

• Nogometaš Dinama zabio je dva gola Crnoj Gori...

Dani Olmo je nezaustavljiv! Nakon što je u petak golom s bijele točke donio Španjolskoj pobjedu na gostovanjuu Kazahstanu, još je uspješniji bio večeras u srazu sa Crnom Gorom!

Već unutar 12 minuta dva puta je rasparao mrežu gostiju na stadionu Estadio Municipal de Castalia u Castellonu de la Plana. U trećoj minuti sjajno je gađao gornji desni kut nemoćnog vratara Filipa Đukića, a devet minuta kasnije samo je povisio rezultat.

Soccer Football - 2019 UEFA European Under-21 Championship - Final - Spain v Germany - Dacia Arena, Udine, Italy - June 30, 2019 Spain's Fabian Ruiz celebrates scoring their first goal with Dani Ceballos and Dani Olmo REUTERS/Alberto Lingria
    REUTERS/Alberto Lingria

Utakmica je završila 2-0 za Španjolsku, a Dani Olmo izašao je iz igre u 84. minuti kad je umjesto njega ušao Pozo. Podsjetimo, aktualni europski prvaci do 21 godine, Španjolci, teško su osvojili prva tri boda u kvalifikacijama za sljedeću europsku smotru mladih.

S minimalnih 1-0 u Astani su pobijedili u dvije utakmice dosad stopostotni Kazahstan, a strijelac pobjedničkog gola bio je igrač koji im je u lipnju i donio naslov u Italiji protiv Njemačke, Dani Olmo. Najskuplji dinamovac opet je zasjao makar je zabio s bijele točke, no ono što je prethodilo tome, pokazalo je da oni milijuni koje Dinamo traži nisu pretjerani.