Screenshot: DailyMotion
PREKRASAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. lipanj 2017. 11:20

Najbolji Dinamov nogometaš El Arbi Hillel Soudani nastavio je sa sjajnim igrama i po završetku klupske sezone. U svom 42. nastupu za alžirsku reprezentaciju zabio je sjajan gol u 2:1 pobjedi njegove reprezentacije protiv Gvineje u prijateljskoj utakmici.

U 79. minuti ogleda igranog u Blidi Soudani je zabio pobjednički gol za Alžir. Nakon ubačaja s lijeve strane lopta se odbila od jednog igrača Gvineje, a Soudani je munjevito reagirao i sjajnim, jakim udarcem ljevicom ju pospremio u donji desni kut. Vratar je jednostavno bio nemoćan.

Soudaniju je to inače bio 22. gol za alžirsku reprezentaciju.

El Arbi Soudani Goal - Algeria vs Guinea 2-1

Alžir je inače poveo golom Sofianea Hannija u 39. minuti, dok je u 59. na 1:1 izjednačio Fode Camara.

26. travanj 2024 17:50