REUTERS
FA KUP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. siječanj 2018. 01:28

Nakon što je Norwich na svom terenu izborio 0:0 i ponovljenu utakmicu protiv Chelseaja na Stamford Bridgeu, popularni 'kanarinci' držali su aktualnog prvaka Engleske u šaci, no na kraju su ipak pali u trećem kolu FA Kupa nakon izvođenja penala 1:1 (2:1).

Poveo je Chelsea u 55. minuti kada je zabio Batshuai, a gosti su uspjeli izjednačiti u četvrtoj minuti sučeve nadoknade.

Antonio Conte je u produžecima ostao bez čak dva igrača jer su Pedro i Morata dobili druge žute kartone, a tragičar udaraca s bijele točke bio je Oliveira kojem je već u prvoj seriji Caballero obranio udarac.