Screenshot: Daily Motion
NAMEĆE SE IZBORNIKU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. prosinac 2017. 23:14

U 13. kolu grčkog nogometnog prvenstva AEK je slavio na gostovanju kod Levadiakosa, a opet se među strijelce upisao Marko Livaja.

U 52. minuti Livaja je odigrao dva lijepa dupla pasa sa Araujom i onda majstorski u maniri rasnog strijelca lobom prebacio vratara za vodstvo 1:0.

Sjajan potez i Livajin peti prvenstveni gol ove sezone. Hrvatski napadač igra u sjajnoj formi i zabio je već četvrto kolo zaredom.

U 66. minuti točku na i pobjede AEK-a postavio je strijelac kod prvog gola Araujo.

Ovom pobjedom AEK je preuzeo vodstvo na ljestvici sa 26 bodova, Olympiakos ima bod manje, a treći je Atromitos sa 21 bodom.

09. svibanj 2024 01:55