Screenshot: DailyMotion

PET DO 12

• 19.11.2017. u 21:21

• U derbiju 11. kola grčkog nogometnog prvenstva Panathinaikos i AEK su odigrali 1-1, a pogodak za goste u petoj minuti sudačke nadoknade zabio je hrvatski nogometaš Marko Livaja.

"Pao" je poveo u 10. minuti golom Rodriga Moleda i kada se već činilo kako će domaćin upisati pobjedu, Livaja je izjednačio udarcem sa 18 metara. Bio je to njegov drugi ligaški pogodak ove sezone, a prvog je zabio prije dva tjedna u pobjedi protiv PAOK-a 1-0.

Livaja je odigrao cijeli susret, a u 61. minuti je zaradio žuti karton.

AEK je zadržao vodstvo na ljestvici sa 21 bodom, Atromitos je drugi sa 20 bodova koliko ima i Olympiakos na trećoj poziciji. PAOK je četvrti sa 18 bodova, dok je Panathinaikos tek osmi sa 14 bodova.