Emilio Andreoli/Getty Images
MUKE ZA 'NERAZZURRE'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 13. prosinac 2017. 00:53

U osmini finala Talijanskog nogometnog kupa malo tko je mogao očekivati da će se vodeći sastav talijanskog prvenstva Inter mučiti protiv trećeligaša Portenonea. A upravo to se dogodilo. Inter je na kraju slavio s 5:4 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Odluka o pobjedniku pala je tek nakon jedanaesteraca budući se u regularnih 90 minuta i 30 minuta produžetka mreže nisu tresle.

Marcelo Brozović je kod Intera zaigrao od 45., a Ivan Perišić od 67. minute.

Brozović i Perišić bili su sigurni izvođači jedanaesteraca za Inter u prvoj, odnosno drugoj seriji.

Odluka o pobjedniku je pala u sedmoj seriji kada je Interov vratar Padelli obranio Parodiju, a Nagatomo je zabio za Inter.

17. travanj 2024 08:16