Screenshot: Youtube
UVJERLJIVO SLAVLJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. ožujak 2018. 11:38

Paralelno s prijateljskom utakmicom Hrvatske i Perua u Santa Clari u Kaliforniji snage su odmjerili Meksiko i Island.

Meksiko je sljedeći suparnik Hrvatske u prijateljskoj utakmici, dok je Island suparnik Vatrenih u skupini na Svjetskom prvenstvu.

Meksiko je slavio s uvjerljivih 3:0. Mreži Islanđana načeo je Marco Fabian u 37. minuti iz slobodnog udarca, dok je Miguel Layun zabio dva gola, u 64. i prvoj minuti sudačke nadoknade.

Meksikanci su u ovoj utakmici pokazali veliku snagu i vjerujemo da je ovaj rezultat dovoljno upozorenje za izabranike Zlatka Dalića.

Podsjećamo, prijateljska utakmica između Hrvatske i Meksika na rasporedu je 27. ožujka na At&T Stadiumu u Dallasu.

S Meksikom su Vatreni do sada igrali četiri puta i dva puta slavili, oba puta u prijateljskim utakmicama (1992. i 1999.), dok su Meskikanci upisali pobjede na dva svjetska prvenstva 2002. i 2014.

19. travanj 2024 22:21