screenshot
ČAROBAN DODIR

Omiljeni Dudu i tjedan dana prije svog 35. rođendana igra kao u najboljim danima...
Piše: Predrag JurišićObjavljeno: 17. veljača 2018. 16:28

Silovito maršira Legia našeg trenera Romea Jozaka poljskim prvenstvom. Nakon prošlotjedne 3:2 pobjede u gostima protiv Zaglebiea, Legia je u petak u Varšavi svladala Slask 4:1.

Eduardo da Silva i Domagoj Antolić odigrali su cijelu utakmicu i bili su među boljim Legijinim nogometašima, a Marko Vešović u 83. minuti zamijenio je strijelca četvrtog pogotka Niezgodu.

Hat-trick za Legiju postigao je 31-godišnji Finac Kasper Hamalainen (zabio je u 23., 30. i 33. minuti), a Eduardo mu je bio dodavač za prvi pogodak, u toj je akciji sudjelovao i Antolić. Legia drži vrh ljestvice sa 44 boda, ima pet bodova više i utakmicu više od drugoplasirane Jagiellonie...

24. travanj 2024 17:23