Screenshot: Twitter
SJAJAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. ožujak 2019. 10:12

Sinoć je u nogometnom prvenstvu odigran veliki derbi između Al Nassra i Al Hilala.

Al Nassr slavio je dramatičnu 3:2 domaću pobjedu protiv Al Hilala Zorana Mamića i izbio na vrh ligaške ljestvice.

SJAJAN GOL DAWSARIJA POGLEDAJTE OD 1.23

Pobjednički gol za A Nassr pred 57.000 gledatelja zabio je Bruno Uvini u sedmoj minuti sudačke nadoknade, a najljepiš trenutak susreta dogodio se u 79. minuti kada je Salem Al Dawsari zabio gol kakvog se ne bi posramio ni veliki Lionel Messi.

On se na uskom prostoru uz samu liniju riješio dvojice suparničkih igrača i golmana i sa same gol crte zakucao loptu u mrežu u tom trenutku za izjednačenje 2:2. Malonogometni potez i majstorija koju se isplati pogledati nekoliko puta.

Uvini je inače bio dvostruki strijelac za Al Nassr (77', 90+7'), dok je prvi gol za domaćine zabio Hamdallah u 46. minuti. Strijelac prvog gola za Al Hilal bio je Ali Abdulayhi (53').

Al Hilal je od 67. minute igrao bez isključenog Mohammeda Kanooa.

18. travanj 2024 09:22