screenshot
SPAS U POSLJEDNJI TRENUTAK

Piše: HinaObjavljeno: 11. ožujak 2018. 21:54

Nogometaši Milana pobijedili su u 27. kolu u gostima Genou s 1-0 golom Andrea Silve u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Portugalac Silva je donio pobjedu slavnom klubu golom u 94. minuti kada je ispratio nabačaj Susa i zabio za pobjedu. Milan je zaslužio trijumf jer je imao bar pet izglednih prilika za gol, a jednu od njih je već u 10. minuti propustio i hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić. Splićanin je izašao u 60. minuti.

Milan je s pobjedom šesti s 47 bodova, tri boda više od Sampdorije, ali i četiri boda manje od petoplasiranog Intera, koji navečer u derbiju dočekuje Napoli. Genoa je 13. s 30 bodova.