REUTERS/Andrew Yates
KIKS PONAJBOLJE EKIPE PREMIERSHIPA

Piše: HinaObjavljeno: 18. veljača 2018. 22:05

U utakmici osmine finala FA kupa nogometaši trećeligaša Rochdalea i Tottenhama odigrali su 2-2, pa će velikan iz Londona morati odigrati novu utakmicu na svom terenu.

Tottenham se pošteno namučio kod posljednjeplasiranog kluba Treće lige, koji je i poveo golom Hendersona u 45. minuti. Lucas Moura je izjednačio u 59. minuti, a kada je u 88. Harry Kane realizirao kazneni udarac činilo se da će Tottenham ipak doći do očekivane pobjede.

Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Davies je pogodio za izjednačenje i novu utakmicu.

Tottenham je i u prošlom kolu morao igrati dvije utakmice protiv četvrtoligaša Newporta.

U ponedjeljak igraju Wigan Athletic i Manchester City.

21. travanj 2024 04:05