Screenshot: Youtube
IMPRESIVAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. prosinac 2017. 09:11

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Davor Lovren zabio je svoj prvijenac u dresu Fortune Düsseldorf u sklopu 18. kola njemačke druge lige.

Fortuna je sinoć slavila s 1:0 na gostovanju kod Eitracht Braunschweiga, a Davor, mlađi brat slavnijeg Dejana Lovrena iz Liverpoola, zabio je u 9. minuti.

Ovaj igrač zagrebačkog Dinama na posudbu i Fortuni učinio je to sjajnim potezom, lobom s vrha kaznenog prostora nakon brze kontre u maniri Lionela Messija.

Nakon gola je zbog skidanja dresa prilikom proslave zaradio žuti karton, pa ga je trener u strahu da ne zaradi isključenje kasnije zamijenio u 42. minuti.

Nakon 18 odigranih kola Fortuna je vodeća momčad njemačke druge lige s 34 boda na kontu, jedan više od drugoplasiranog Holstein Kiela.

25. travanj 2024 02:38