screenshot
DO VRHA NAPUNILI MREŽU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 08. kolovoz 2019. 23:16

Niko Kovač i njegov Bayern odigrali su u četvrtak prijateljsku utakmicu protiv Rottach-Egerna, a njemačka amaterska momčad osjetila je što to znači kada se na drugoj strani nađu profesionalci.

Naime, bavarski velikan utrpao je Rottach-Egernu čak 23 komada. Bilo je jasno od samog početka utakmice kako spomenuta ekipa nema baš nikakve šanse protiv njemačkog prvaka.

Već nakon prvog dijela Bayern je vodio 10:0, a do kraja susreta postigli su još 13 golova. Momčad Nike Kovača tresla je mrežu svog protivnika gotovo svake dvije minute.

Tolisso je zabio tri gola u prvom dijelu, baš kao i Lewandowski, Sanches (2), Gnabry i Dajaku po jedan. Singh je u nastavku postigao dva gola, Muller tri, Wriedt dva, Goretzka dva, Nollenberger jedan uz jedan autogol.

18. travanj 2024 13:30