screenshot youtube
ŠTO SE TU DOGODILO?

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. veljača 2018. 16:25

Nestvarna scena dogodila se u utakmici 24. kola druge njemačke nogometne lige između Duisburga i Ingolstadta.

Igrala se 19. minuta susreta kada se činilo da će jedan napad Ingolstadta završiti sigurno u rukama golmana Duisburga Marka Flekkena. Jedna duga lopta gostiju išla je prema kaznenom prostoru domaćih, branič Gerrit Nauber pokušao je neugodno situaciju riješiti vraćanjem lopte glavom svom vrataru, ali njega nije bilo na golu.

Preciznije, on je okrenuo leđa akciji u tijeku i otišao je unutar svog gola po bočicu s osvježenjem. Napadač gostiju Stefan Kutschke iskoristio je neshvatljivu pogrešku vratara i poslao loptu u praznu mrežu za izjednačenje u tom trenutku na 1:1.

Flekken se okrenuo i u nevjerici gledao kako lopta ulazi u mrežu, a navijači i njegovi suigrači su se uhvatili za glavu.

Inače, susret je završio 2:1 pobjedom Duisburga, a pobjednički gol zabio je Boris Tashchi iz jedanaesterca u 66. minuti.

24. travanj 2024 22:07