Screenshot: Daily Motion
SJAJAN POČETAK

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. srpanj 2017. 13:09

Marcos Guilherme se u redovima zagrebačkog Dinama nije proslavio u eri Ivajla Peteva.

Stigao je Brazilac kao velika nada kojom se predviđa velika karijera, ali u Maksimiru je izdržao svega pola godine. Modri su ga posudili Sao Paulu, a ovaj je već u debiju za novi klub zabio ne jedan, već dva gola. Za usporedbu, u dresu Modrih nije zabio nijedan gol u Prvoj HNL i Hrvatskom kupu.

U subotnjem ogledu 17. kola brazilskog prvanstva Sao Paulo je slavio na gostovanju kod Botafoga sa 4:3, a Guilherme je zabio dva gola, u 84. minuti za smanjenje vodstva Botafoga na 3:2 i u drugoj minuti sudačke nadoknade za pobjedu i potpuni preokret Sao Paula 4:3.

534 Marcos Guilherme Goal HD - Botafogo 3-2... by smoki-bobi

Bivši dinamovac prvo je glavom u 84. minuti vratio nadu svom sastavu, dvije minute kasnije Hernanes je zabio za izjednačenje na 3:3, a Guilherme je u sudačkoj nadoknadi lijepo izbjegao zaleđe i prizemnim udarcem s vrha kaznenog prostora u dalji kut matirao vratara za pobjedu svog sastava.

Impresivan učinak bivšeg dinamovca koji je u igru ušao u 64. minuti.

25. travanj 2024 01:50