screenshot
BEOGRADSKI DERBI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. rujan 2019. 00:31

Partizan je u sklopu 9. kola srpske Superlige slavio u 161. 'vječitom derbiju' protiv Crvene Zvezde 2:0. Crno-bijeli su golove postigli u samoj završnici utakmice, a strijelci su bili Soumah i Tošić.

Osim same utakmice treba izdvojiti kako niti ovaj derbi nije prošao bez incidenta gdje su se na sjevernoj tribini navijači Zvezde obračunali s policijom. Čitav kaos trajao je nekoliko minuta, a nekoliko je navijača i privedeno.

Prvi pogodak na susretu pao je u 83. minuti kada je Seydoba Soumah s 18 metara pogodio same rašlje, da bi konačan rezultat postavio Zoran Tošić u drugoj minuti sudačke nadoknade.

19. travanj 2024 01:52