screenshot
BRAVO MAJSTORE

Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 27. siječanj 2020. 20:39

Problemi su očito iza hrvatskog reprezentativca Josipa Pivarića, koji igra sve bolje na pripremama kijevskog Dynama. Slavni ukrajinski klub za nastavak sezone spremao se u turskom Beleku, gdje je odradio pretposljednju prijateljsku utakmicu. Nadigrali su kijevljani potpuno Dinamo iz Bresta, aktualnog prvaka Bjelorusije, i svladali ga s uvjerljivih 3:0.

Prva dva pogotka kojima je slomljen otpor Bjelorusa postigao je upravo Pivarić, koji će 30. siječnja proslaviti 31. rođendan. Prvi je postigao ljevicom u 22. minuti, a drugi 14 minuta kasnije glavom nakon duge lopte iz obrane. Kijevljani su izveli dva različita sastava u svakom poluvremenu, tako da je Pivarić na poziciji lijevog beka odradio početnih 45 minuta.

19. travanj 2024 09:18