Screenshot: Reddit
TRENUTAK INSPIRACIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. kolovoz 2019. 17:36

Nogometaši PSG-a pobijedili su Rennes s 2:1 u kineskom Shenzhenu i osvojili francuski Superkup.

Francuski prvak do pobjede je stigao preokretom protiv aktualnog pobjednika nacionalnog Kupa. Rennes je poveo rano, već u 13. minuti golom Adriena Hunoua, a njihova je prednost na semaforu stajala sve do 57. minute.

Onda je PSG odigrao lijepu akciju po desnoj strani, Pablo Sarabia je asistirao, a Kylian Mpabbe je iz blizine zatresao mrežu za izjednačenje.

16 minuta kasnije PSG je zabio i pobjednički gol, a junak je bio Angel di Maria koji je iz slobodnog udarca s nekih 22 metra pogodio same rašlje Rennesovog gola.

PSG-u je ovo šesti naslov pobjednika u francuskom Superkupu i šesti uzastopni.

Ujedno su se Parižani na ovaj način osvetili Rennesu za neočekivani poraz u Kupu iz travnja kada su Mbappe i društvo ispustili vodstvo 2:0 i na kraju izgubili na jedanaesterce 6:5.

20. travanj 2024 13:53