Screenshot: Twitter
TURSKI SUPERKUP

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 07. kolovoz 2017. 10:26

U nedjelju je odigrana utakmica Turskog superkupa u kojoj je Konyaspor pobijedio Bešiktaš s 2:1.

Tragičar susreta bio je bivši realovac Pepe koji je u 90. minuti skrivio jedanaesterac koji je realizirao Skubic. Inače, bio mu je to službeni debi za istanbulskog velikana nakon deset godina provedenih u Realu.

Konyaspor je inače vodio golom Traorea iz 33. minute, a za Bešiktaš je izjednačio Tosun u 78.

Utakmica nije prošla bez incidenta. Naime, čini se kako su navijači Konyaspora u jednom trenutku gađali nožem igrača Bešiktaša Quaresmu, koji ga je pokazao glavnom sucu nakon što se njime malo poigrao.

26. travanj 2024 05:43