REUTERS/Stoyan Nenov
KONAČNO GA KRENULO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. ožujak 2018. 22:31

Bosna i Hercegovina predvođena Robertom Prosinečkim neće biti na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu, ali je zato započela s uigravanjem za novi kvalifikacijski ciklus te u sklopu toga danas stigla do prve pobjede otkako joj je na kormilu poznati hrvatski strateg.

Legendarni 'Žuti' je tako u svojoj trećoj utakmici otkako se našao na kupi BiH stigao konačno do trijumfa i to na gostovanju u Bugarskoj gdje je pobjednički pogodak u 20. minuti za njegovu momčad zabio napadač Kenan Kodro.

Bugari su pokušavali preko nekoliko izglednih prilika poravnati rezultat, ali on se nije mijenjao do samog kraja. Posao domaćinima je dodatno pred kraj susreta otežao Martin Raynov koji je tri minute prije isteka 90. zaradio drugi žuti karton.

Prosinečki dosad kao izbornik BiH, uz ovu pobjedu, bilježi i jedan remi s SAD-om, te minimalni 1-0 poraz od Meksika.

20. travanj 2024 11:25