Screenshot / YouTube
OBILJEŽIO UTAKMICU

HRVATSKI NAPADAČ ZABIO POGODAK PA ZARADIO CRVENI Nesuđenom pojačanju Dinama trebala su tri nastupa da zatrese mrežu za novi klub

Piše: HinaObjavljeno: 03. veljača 2019. 17:08

Hrvatski napadač Ante Budimir (27) postigao je pogodak za španjolskog drugoligaša Mallorcu u pobjedi 2-0 protiv Alcorcona, ali i zaradio crveni karton.

Budimir, koji je spominjan kao moguće pojačanje zagrebačkog Dinama, u zimskom prijelaznom roku je otišao na posudbu iz talijanskog drugoligaša Crotonea u španjolskog drugoligaša Mallorcu i u svom trećem nastupu postigao je prvi pogodak.

Budimir je zabio u 20. minuti iz jedanaesterca za vodstvo 2-0. Prije njega vodeći gol na utakmici zabio je Ariday Cabrera u 2. minuti. Međutim, 27-godišnji hrvatski napadač u 69. minuti isključen zbog drugog žutog kartona.

Bivši igrač Intera, Lokomotive, St Paulia i Sampdorije u Mallorci će ostati do kraja ove sezone. Tijekom prvog dijela sezone odigrao je 17 utakmica za Crotone te je zabio tri gola i upisao dvije asistencije.

Mallorca se nalazi na sedmom mjestu Segunde sa 37 bodova, osam manje od vodećeg Albacetea.

24. travanj 2024 19:58