Screenshot
HRVAT NAPRAVIO ŠOU

NEZABORAVNA PREDSTAVA HRVATSKOG VEZNJAKA DOTUKLA IBRAHIMOVIĆA I EKIPU Bivši kapetan Rijeke postigao hat-trick, pogledajte majstoriju kod prvog gola

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 02. rujan 2018. 18:33

Hrvatski nogometaš Damir Kreilach briljirao je u visokoj pobjedi Real Salt Lakea koji na domaćem terenu s visokih 6:2 deklasirao LA Galaxy Zlatana Ibrahimovića.

Bivši kapetan Rijeke odlično se snašao u MLS-u u koji je ove veljače prešao iz njemačkog Union Berlina. 29-godišnji Vukovarac to je samo potvrdio postigavši hat-trick u sinoćnjoj utakmici.

Hrvatski veznjak je svoj prvi gol postigao u 3. minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, zatim je dodao još jedan u 61., a priču je zaključio deset minuta kasnije s pogotkom za konačnih 6:2.

U strijelce gostujuće momčadi nije se upisao Zlatan Ibrahimović čiji Galaxy nakon 28 odigranih kola zauzima osmu poziciju u prvenstvu, dok je Kreilachov Salt Lake ovom pobjedom osigurao četvrto mjesto s bodom manje od Kansas Cityja, dva manje od Los Angelsa i pet manje od Dallasa koji vodi u ukupnom poretku.

26. travanj 2024 17:39